Vindere

DECEMBER 2017

Julekalender

1. december - ditur
Benjamin Hvidtfeldt

2. december - Kaufmann
Steen Hansen

3. december - Mond
Kasper Jensen

4. december - Lion Jewels
Rasmus Gravesen 
Mathias Rabæk

5. december - Dana Ure 
Jesper Kirk

6. december - Plasma Board
Annette Olsen

7. december - Washworld
Lars Sigersted

8. december - Yab Yum
Ronni Andersen

9. december - Kaufmann
Anne-Marie Nørbo

10. december - Latron
Steen Alcor

11. december - Coverme
Jesper Jensen

12. december - Suits You
Bogi Øregaard

13. december - Coverme
Lykke Sørensen
Oliver Kønig

14. december - Iver Danmark
Lone Kiersgaard 

15. december - Vangsgaard
Anette Kraglund

16. december - Garment
Erling Jensen

17. december - Yab Yum
Lars Christensen

18. december - REDGREEN
Helle Dissing

19. december - Suits You
Philip Osbak

20. december - Washworld
John Lausen

21. december - Proshave
Orla Hjort

22. december - Babyliss
Mads Andersen
Lis Pedersen

23. december - Profiloptik
Simon Lange

24. december - Princess Danmark
Kurt Kjersgaard

Adventskalender 

1. advent - Bartendertjenesten 
Anna Jensen

1. advent - Skjold Burne
Simon Huusom
Søren Andersen

1. advent - Well Gromed
Morten Kjaergaard

2. advent - Fairpoint
Theis Pedersen

2. advent - Maulund 
Helle Væver
Jacob Riis
Bent Østergaard
Erik Stokkendal

2. advent - Kanske Danmark
Dorthe Solai
Jakob Thomsen
Danny Nonbo

3. advent - Men Up North
Sheila Yderholm

3. advent - SIGR
Rasmus Majlund
Martin Madsen
Finn Møller

3. advent - Winefamly
Kasper Rørdam
Susanne Birch

4. advent - Amber Sport
Thomas Nielsen

4. advent - Vild med vin
Peter Thorup
Bibi Bækgaard

4. advendt - Dali
Ulrik Vilford Said 

 

DECEMBER 2016

Nespresso 4. Advent
Henrik Frandsen, København Ø

Julekalender
1. december - Axel Kaufmann
Jan Vinter, Smørum

2. december - Et al Design
Oskar Christensen, Frederikshavn

3. december - Watchfelt
Henrik toftager, Frederiksberg
Brian Henriksen, Lystrup
Oliver Thormann, Roskilde
Debbie Ørskov, Horsens

4. december - Fossil
Mikkel Christensen, Espergærde

5. december - Yab Yum Clothing
Per Henriksen, Præstø

6. december - Coolstuff
Rasmus Riis, Horsens

7. december - Axel Kaufmann
Martin Bengtsson, Helsinge

8. december - Fossil
Kenny Hodel, Herning

9. december - Samsøe og Samsøe
Bjarne Troelsen, Aalborg SØ

10. december - Bianco Footwear
Kristian Jakobsen, København Ø

11. december - Care of Carl
Sebastian Løkke, Svendborg

12. december - Fitnessgruppen
Tommy Drost, Vejle

13. december - Raunsborg
Frank Jensen, Hillerød

14. december - Vibholm Guld & Sølv
Jane Tvede, Kibæk

15. december - Henning Stærh
Daniel Nielsen, Nørre Alslev

16. december - Dali
Bente Pedersen, Ikast

17. december - Gabba
Michael Nielsen, Odense C

18. december - Les Deux
Dennis Christensen, Borup

19. december - Fossil
Hanne Krejsler, Middelfart

20. december - Jabra
Benjamin Madsen, Kolding
Katarina Maiboe, Søborg

21. december - Malacus
Sune Vendelboe-Schack, Fredensborg

22. december - Importbilen
Bente Arsberg, Karlslunde

23. december - Princess Danmark
Søren Murhart, København V

24. december - Quooker
Philip Osbak, Frederksberg C

 

Hugo Boss konkurrence - The Scent

Bastian Lund Weinreich, Viby J
Marlene Pedersen ,Ebeltoft
Anders Egholm Plougmand, Charlottenlund
Jonas Borhani, Vejle
Gunner Dahl, Brønderslev

Nespresso 3. Advent
Søren Jensen, Aarhus N

UIP - Allied
Lasse Bøgvad, Fuglebjerg
Valdemar Munch Andersen, Kgs. Lyngby
Pia Lund, Billud

Nespresso 2. Advent
Rasmus Kopp Hansen, Aalborg

NOVEMBER

Nespresso 1. Advent 
Martin Skovhus, Aarhus

Advents konkurrence

1 søndag:

Business billetter til Mols-Linien
Simon Jensen, Aarhus C
Claus Nissen, Aars
Lis Vinter, Ebeltoft
Nikolaj Waage, Charlottenlund
John Lausen, Valby

5 skræddersyede T-shirts fra Son of a Tailor
Tobias Thiim, Bryrup

Ron Zacappa Edicion Negra Rom
Lasse Thomsen, Birkerød

2. søndag:

Oplevelse i Timequest
Jesper Maiboe, Søborg

Rejsegavekort til La Santa
Albert Kirkegaard, København K

Læder jakke fra Legends
Karl-Johan Nielsen, Åbyhøj

3. søndag:

Gavekort til Tattorium
Steen Nielsen, Herning

Barbados Rom
Lukas Pedersen, Aabenraa

Beardpilot skægpleje
Ebbe Christoffersen, Allerød

4. søndag

MA6 fra Airtox
Thomas Krabbe, Odder

Johnny Walker Blue Label
Tina Madsen, Virum

Talisker Skye
Rasmus Petersen, Aarhus C

 

SEPTEMBER 
Vindere af Hugo Boss - The scent 

Valdemar Joensen, København N

Patrick Røpke, Birkerød

Dennis Jensen, Ølstykke

Jakob Pilegaard, Charlottenlund

Marianne Klindt, Hvidovre 

AUGUST 

Vindere af sommerkonkurrencer
REC Watches fra Watchfelt
Vera Jepsen

Brillegarderobe fra Kaibosh
Jonas Nielsen

OptiGrill fra OBH Nordica
Lars Ockens

Gavekort til 2trendy.dk
Karin Petersen

Kød fra Steak-Out
Simone Fiskbæk

Sommersæt fra Axel Kaufmann
Anders Modey

Barbro Shoes
Kirsten Mortensen
Nadia Vejlin
Per Larsen

Fitness Food
Hanne Jensen
Flemming Sørensen
Michael Toudahl
Malene Olsen

Casio Edifice ur fra Guldsmed Boye
Morten Lægsgaard

Gavekort til Nutramino
Christian Valbirk Nielsen

Festina ur
Lukas Pettersson

Gavekort til Profil optik
Rasmus Noah Hansen

Helly Hansen Highlands jakke
Filippa Madsen

Ruskindsjakke fra SAND
Jimmy Vejlin

Matas Rødovre Centrum
Christina Storm

Outfit fra Les Deux
Jeppe Jensen
Louise Larsen

Taske fra Nagpeople
Dorte Slouborg
Christian Schøne Hansen

Humidor !Adorini Venezia Grande Deluxe fra Cigarkompagniet
Jeanette Melchior

Gavekort til Minimum
Lasse Løber

Parfume fra Billigparfume.dk
Patrick Froberg

JULI

Vindere af Scanbox - The Hateful Eight Konkurrence  - Blu-ray og DVD
Christine Mogensen, Aakirkeby
Kenneth Madsen, Allerød
Knud Nielsen, Frederikshavn