Kom i biografen med Euroman

Kom i biografen med Euroman
Offentliggjort

Vi elsker vores abonnenter. Og derfor vil vi gerne give lidt tilbage. Vi giver nu dig og en ledsager mulighed for at komme med til en eksklusiv forpremiere på action-filmen ’Kingsman – The Secret Service’.

Filmen er baseret på tegneserien ’The Secret Servce’, og den er instrueret af Matthew Vaughn, der tidligere har stået bag ’Kick Ass’ og ’X-Men:First Class’. Rollelisten er intet mindre end imponerende med Colin Firth, Michael Caine og Samuel L. Jackson i rollen som bindegal superskurk.

Det er ikke kun begrebet superskurk, der giver associationer til James Bond. Her er også hemmelige våbenkamre, avanceret kampsportsteknik og selvfølgelig stram britisk overlæbe.

Se trailer til filmen her.

Du kan her hente to billetter til den eksklusive forpremiere.

Århus - Nordisk Film Biografer Århus C

  • Ring på 70 13 12 11
  • Max 2 billetter

Ingen krav. Det gælder bare om at være hurtig.

• Nordisk Film Biografer Århus C d. 16. februar. // Filmstart: kl. 18.30 // Salen har 150 pladser. (Update 5. februar - Der er stadig billetter)

Der er selvsagt begrænset antallet billetter, så det er først-til-mølle-princippet. .

Kom i biografen med Euroman
Kom i biografen med Euroman