Nyt Euroman på gaden torsdag

Nyt Euroman på gaden torsdag
Offentliggjort

I dag udkommer Euroman nr. 216. Og atter engang har vi lavet et magasin, vi synes særdeles godt om. Vi håber, du vil være af samme overbevisning. Brian Holm er på forsiden og inde i bladet kan du læse Tonny Vorm omfattende portræt af makker- og venskabet mellem Brian Holm og Mark Cavendish i deres i sidste sæson sammen.

Derudover skriver vi blandt andet om den arabiske helt, om Rasmus Bjerg, Tom Cruise og Henrik Qvortrup. Vi har lavet omfattende guide til iPad og endnu engang er modesiderne fyldt med inspiration til gennemført look.

Nyt Euroman på gaden torsdag

Brian Holm på forsiden af magasinet, som det ser ud i kiosker og bladhandler.

Nyt Euroman på gaden torsdag

Brian Holm på forsiden af magasinet, som det ser ud for vores abonnenter (bestil abonnement her).

Nyt Euroman på gaden torsdag

... og så har vi lavet 500 udgaver af magasinet, hvor Mark Cavendish er på forsiden. Magasinet kan købes i Soigneur på Østerbro og i alle landets seks Bikebuster-butikker. God jagt!

Hvis du har kommentarer til magasinet eller til forsiderne, er vi meget interesserede i at høre dem i kommentarfeltet herunder.